Zafu - lniana poduszka do medytacji

74,50 zł
Brutto

Zafu to rodem z Japonii poduszka do medytacji. Wykonana z grubego naturalnego lnu nie poddawanego obróbce chemicznej. Polecana jest zwłaszcza profesjonalnym praktykom medytacji z uwagi na właściwości antybakteryjne i zwiększoną absorpcyjność wilgoci - co może być istotne przy intensywniejszych i długotrwałych sesjach.

EKO Torba bawełniana
Ilość

nizp-pzh-atest.png

Zafu lniane do medytacji z łuską gryki firmy Eliks Natural posiada aktualne Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Zafu lniane, to okrągła poduszka do siedzenia o wymiarach ok. 35x13 cm. Wykorzystywana jest przede wszystkim do medytacji "zazen" ale sprawdzi się doskonale w dowolnej jej formie w pozycji siedzącej.

Jej kształt ułatwia zachowanie stabilniejszej pozycji ze skrzyżowanymi nogami. Unosi pośladki, dzięki czemu kolana mogą dotykać podłoża. Taka pozycja wspiera także naturalną krzywiznę kręgosłupa. To prawidłowa pozycja medytacyjna.

Zafu lniane można używać jak popularny "puf". Do siedzenia na podłodze w siadzie skrzyżnym. Łuska gryki, dzięki swoim właściwościom, doskonale izoluje od podłoża i zapewnia cyrkulację powietrza. Poduszka dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, przez co zwiększa komfort siedzenia i nie powoduje bólu.

Główne cechy poduszki:

  • Wymiary około 35 x 13 cm (w zależności od obciążenia)
  • Wypełnienie > 2 kg
  • zawiera profesjonalnie przygotowaną i dokładnie oczyszczoną łuskę gryki
  • materiał to 100% gruba tkanina lniana wyjątkowo odporna na przetarcia i przedostawanie się pyłu, a także intensywne użytkowanie
  • len ma naturalne właściwości antybakteryjne
  • len ma podwyższone właściwości absorpcyjne wilgoci
  • posiada uchwyt ułatwiający przenoszenie
  • Wyprodukowana w Polsce

Regulacja wysokości


Wszystkie poduszki sypiemy "do pełna", tak by każdy mógł dopasować jej wysokość do swoich preferencji. Mniej zaawansowani praktycy medytacji preferują zwykle większą ilość, zaawansowani mniejszą. Dzięki wszytemu suwakowi można samodzielnie regulować wysokość i twardość zafu.

Dlaczego warto kupić zafu lniane w naszym sklepie?

Mamy blisko 10 lat doświadczenia w produkcji zafu w Polsce. Naszymi klientami są praktycy indywidualni ale także ośrodki medytacyjne, szkoły jogi i właściciele marek sprzedający je pod swoją nazwą, od których uzyskujemy informacje zwrotne i konsultujemy jakość i praktyczność wykonania. Dzięki temu możemy mówić o najwyższej jakości produkcie.

Nasze produkty zostały dostrzeżone także przez klientów zagranicznych. Od wielu lat produkt eksportujemy do Niemiec, Norwegii, Francji, Hiszpanii i Szwecji. Kupując u nas wspierasz polskiego producenta, który dba o godne warunki zatrudnienia i płacy, a nie chińską fabrykę!

WG-0747

Specyficzne kody

EAN13
5904012757462

No customer reviews for the moment.

Zobacz także

Poduszeczka na oczy - lniany pokrowiec
Od 30,00 zł
Opaska relaksacyjna na oczy ma zastosowanie podczas relaksacji, medytacji w pozycji leżącej a także podczas zasypiania. Zestaw posiada praktyczny...