Co nas wyróżnia?

Podejście i spójność

Naturalne, przyjazne środowisku i ekologiczne wyroby z łuską gryki są efektem naszych poszukiwań tego typu produktów na rynku. Sami używamy wyrobów, które wychodzą spod naszych maszyn, dzięki czemu dopieszczamy je pod każdym względem. 

Świadectwo Jakości Zdrowotnej

Produkty ELIKS posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie. Jesteśmy prawdopodobnie jedynym polskim producentem artykułów gryczanych, który takie świadectwo otrzymał!

Specjalnie opracowany system oczyszczania łuski gryki.

Łuska pochodząca z kaszarni, nawet wstępnie tam oczyszczana, może zawierać w sobie resztki kaszy oraz pyłu. Dlatego w naszych produktach stosujemy unikalny, opracowany przez naszego technologa system oczyszczania i odpylania łuski powodujący, że produkt końcowy jest w 99,9% ich pozbawiony!

Gęste, wysokiej jakości tkaniny.

Nie twierdzimy, że nasza konkurencja w 100% przypadków szyje swoje wyroby z gorszych tkanin :) Ale mieliśmy okazję korzystać z poduszek do spania produkowanych przez inne firmy, które uszyte były z materiałów o tak rzadkim splocie, że prawie można było zobaczyć ich zawartość. Gęstość tkaniny wpływa po pierwsze na trwałość, a po drugie na ilość przedostającego się przez materiał pyłu, dlatego tak istotne jest, by była jak najwyższa.

Profesjonalne maszyny do szycia i grube nici.

Do szycia używamy profesjonalnych maszyn, które w połączeniu z grubymi, wytrzymałymi nićmi gwarantują odpowiedni ścieg i tym samym również bardzo wysoką jego wytrzymałość. To z kolei przekłada się na wytrzymałość naszych produktów, a świadczy o niej absolutny brak reklamacji :) Ale profesjonalny sprzęt to coś więcej - to gwarancja naszej wiarygodności, autentyczności oraz profesjonalnego podejścia.

    

Jasno komunikowane wartości.

Do najważniejszych dla nas wartości należą:

  • - rodzina
  • - uczciwość
  • - pracowitość
  • - jakość
  • - serdeczność

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password