WYSYŁKA 1

Dostarczamy przesyłki wyłącznie na terenie Polski. 

Dokonując zakupów w naszym sklepie mogą Państwo skorzystać z kilku form dostawy:

KURIER - DPD


Koszty przesyłki:

 

Waga paczki

Płatność przelewem

Płatność przy odbiorze

 do 5 kg

 19,00 zł

 29,00 zł

 5 - 10 kg

 22,00 zł

 32,00 zł

 10 - 20 kg

 24,00 zł

 34,00 zł

20 - 25 kg

 26,00 zł

36,00 zł

Uwaga! Drugim parametrem branym pod uwagę przez firmę kurierską jest gabaryt paczki - może się zdarzyć, że pomimo, iż waga mieści się w przedziale, koszt wysyłki zostanie wyliczony na wyższą kwotę z uwagi na przekroczenie dopuszczalnego gabarytu i konieczność podzielenia przesyłki na większą liczbę paczek.

Czas realizacji: 2 do 5 dni roboczych od zaksięgowania przelewu lub złożenia zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze

Wybierając tą opcję dostawy otrzymasz od nas email z numerem przesyłki oraz link do strony, na której możesz ją śledzić. Przed doręczeniem kurier może skontaktować się z Tobą telefonicznie i ustalić godzinę.

 

 

Paczkomaty 24/7

paczkomaty 24/7
 

Koszt przesyłki: 18,50 zł 

Uwaga! Drugim parametrem branym pod uwagę przez firmę Inpost jest gabaryt paczki - może się zdarzyć, że pomimo, iż waga mieści się w przedziale, koszt wysyłki zostanie wyliczony na wyższą kwotę z uwagi na konieczność podzielenia przesyłki na większą liczbę paczek.

Czas realizacji: 2 do 5 dni roboczych od zaksięgowania przelewu.

Informacje o Paczkomatach: Jeśli wybiorą Państwo tą usługę, paczka zostanie wysłana na adres wybranego punktu odbioru paczek, skąd będzie można ją odebrać. Pełny wykaz paczkomatów znajduje się na stronie: www.paczkomaty.pl/znajdz_paczkomat,20.html 

W tej usłudze kurier nie przywozi paczki do domu, lecz do punktu odbioru, do którego należy udać się samodzielnie, aby odebrać paczkę. Gwarantuje to możliwość jej odbioru o każdej godzinie, bez względu na porę dnia.

Wybierając tą opcję dostawy otrzymasz od nas email z numerem przesyłki oraz link do strony, na której możesz ją śledzić. Inpost powiadomi Cię SMSem i/lub mailem o możliwości odbioru przesyłki.

Śledzenie przesyłki: paczkomaty.pl/pl/znajdz-paczke

Maksymalna waga paczek wysyłanych usługą Paczkomaty 24/7 wynosi 18 kg.

Wszystkie podane wyżej ceny zawierają 23% podatek VAT.