W sklepie Gryczane.pl za zamówione towary można zapłacić na kilka różnych sposobów. Bez względu jednak na sposób finalizacji transakcji kwestie bezpieczeństwa są dla nas najważniejsze.


1. Przelew jest łatwą do zrealizowania i tanią formą płatności. Można go dokonać z każdego banku, poczty lub banku internetowego. Jeśli posiadają Państwo konto w Inteligo lub mBanku transakcja realizowana jest online, co oznacza, że przelew następuje praktycznie natychmiast. Jeżeli przelew realizowany jest w inny sposób, pieniądze docierają do nas w ciągu 1-3 dni. W przypadku wyboru płatności przelewem płatność powinna być dokonana w ciągu 14 dni od dnia złożenia zamówienia. W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.

Numer konta, na które mogą Państwo dokonywać płatności za zakupione produkty to: 

mBank


MBANK: 25 1140 2004 0000 3002 7703 1428.


 

Odbiorca:

ELIKS NATURAL Sp. z o.o. 
ul. Długosza 14
42-580 Wojkowice


2. Zapłata przy odbiorze towaru - czyli finalizacja transakcji za pobraniem pocztowym. Za towar płacą Państwo doręczycielowi, który przyniesie paczkę. Jest to wygodna dla Państwa forma płatności, niestety zdecydowanie droższa niż przy przelewie.


3. Zapłata za pośrednictwem serwisu Dotpay. Serwis Dotpay udostępnia klientom wiele różnych kanałów płatności w tym również możliwość zapłaty kartą kredytową. Dane dotyczące Państwa karty kredytowej są przekazywane szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum rozliczeniowego i nie są nam znane. My otrzymujemy w ciągu 15 minut od dokonania transakcji informację o otrzymaniu zapłaty z danymi osoby która jej dokonała. W przypadku wyboru płatności przez Dotpay płatność zostanie dokonana bezpośrednio po złożeniu zamówienia, nie później niż w ciągu 14 dni od dnia złożenia zamówienia.

Dostępne kanały płatności:

Dotpay w Tanieje.pl