Bolster - poduszka do jogi

83,00 zł
Brutto

Bolster - wałek o prostokątnym kształcie poszewki wykorzystany  jest w pozycjach relaksacyjnych pod kręgosłupem. Dzięki podparciu pozwala zredukować napięcie mięśni pleców w odcinku lędźwiowym i piersiowym. Niezastąpiony w ćwiczeniach i profilaktyce kręgosłupa!

Kolor
Łuska
Ilość

Wypełnienie bolstera stanowi dokładnie oczyszczona i odpylona łuska gryki. Dzięki nieregularnej budowie łusek cały czas występuje wzajemne ich przemieszczanie i przesuwanie. Powoduje to ciągły przepływ powietrza przez bolster, a to pozwala utrzymać go świeżym, a naszej skórze pozwala cały czas oddychać dzięki czemu nie poci się nadmiernie. 

Gryka dostosowuje się do kształtu głowy i szyi oraz kręgosłupa . Po krótkiej chwili poduszka tworzy pewne i wygodne wsparcie dla karku. Pozwala to na relaksację ciągle napiętych mięśni.

Bolster o wymiarach 70x11x22 posiada wszyty zamek błyskawiczny dzięki czemu można dostosować ilość łuski w poduszce do indywidualnych preferencji. Niektórzy ludzie lubią bolster pełny, inni wolą bardziej miękki i niższy.

Zestaw zawiera bolster oraz dodatkową zdejmowaną poszewkę, dzięki czemu można go szybko i wygodnie odświeżyć. Obydwie poszewki wykonane są ze 100%  bawełny.

WG-0022

Specyficzne kody

ean13
5904012750210

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password