Lniana poduszka gryczana na szyję (rogal)

45,00 zł
Brutto

Poduszka na szyję z naturalnego lnu wypełniona łuską gryki o wymiarach około 35 x 35 cm. Podpiera głowę w czasie podróży i wypoczynku - odciąża mięśnie szyi, redukuje ból mięśni / odcinka szyjnego kręgosłupa. Zapewnia wygodny sen i odpoczynek. W odróżnieniu od produktów z wypełnieniem syntetycznym - łuska gryki nie nagrzewa się - cyrkulacja powietrza pomiędzy łuskami nie dopuszcza do przegrzania ciała, co jeszcze bardziej podnosi komfort użytkowania. Doskonale współgra z lnem.

Ilość

nizp-pzh-atest.png

Poduszka na szyję z łuską gryki firmy Eliks Natural posiada aktualne Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Lniana poduszka na szyję ma kształt "rogala", dlatego świetnie sprawdzi się wszędzie tam gdzie relaks odbywa się w pozycji siedzącej. Dzięki temu kształtowi poduszka nie wypadnie spod głowy a także zapewni jej podparcie przy odchyleniu na bok lub do tyłu. Tkanina, z której została wykonana zapewni dodatkowo uczucie chłodu, a także lepiej odprowadzi wilgoć od bawełny.

Główne cechy "rogala":

 • wymiary około 35x25 cm (w zależności od materiału, może się rozciągnąć)
 • wypełnienie <= 1 kg
 • zawiera profesjonalnie przygotowaną i dokładnie oczyszczoną łuskę gryki
 • materiał 100% gruba tkanina bawełniana (280 gr/m2) odporna na przetarcia i przedostawanie się pyłu
 • wyprodukowana w Polsce

Właściwości tkaniny lnianej:

 • Wytrzymałość - tkaniny z włókna lnianego są bardziej wytrzymałe na tarcie i rozciąganie od innych włókien roślinnych - po praniu wzmacniają się i wyglądają jeszcze lepiej
 • W dotyku gładki i przyjemnie chłodny co jest szczególnie istotne przy bezpośrednim kontakcie ze skórą
 • Najwyższa ze wszystkich włókien zdolność absorpcji wilgoci, jednak nawet gdy zaabsorbuje 1/5 swej masy, nie sprawia wrażenia wilgotnego!
 • Wykazuje działanie antybakteryjne - pomaga w utrzymaniu higieny
 • Nie pochłania ładunków elektrostatycznych - nie elektryzuje się
 • Len jest naturalnie ekologiczny - biodegradowalny i bezodpadowy
 • Postrzegana jako symbol komfortu i elegancji, świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu

Regulacja twardości i wagi

Wszystkie poduszki sypiemy "do pełna", tak by każdy mógł dopasować grubość i ciężar do swoich preferencji. W razie potrzeby można poprzez wszyty suwak zmniejszyć lub zwiększyć ilość łuski.

Dlaczego warto kupić poduszkę na szyję w naszym sklepie?

Mamy blisko 10 lat doświadczenia w produkcji takich produktów w Polsce. Rogali sprzedaliśmy już tysiące, a informacje zwrotne od naszych klientów przełożyliśmy na dopracowanie każdego detalu. Dzięki temu możemy mówić o najwyższej jakości produkcie.

Nasze produkty zostały dostrzeżone także przez klientów zagranicznych. Od wielu lat produkt eksportujemy do Niemiec, Norwegii, Francji, Hiszpanii i Szwecji. Kupując u nas wspierasz polskiego producenta, który dba o godne warunki zatrudnienia i płacy, a nie chińską fabrykę!

WG-0491

No customer reviews for the moment.