Poduszka dwustronna 2w1 - gryczana / orkiszowa / z prosa

43,00 zł
Brutto
Skonfiguruj własną poduszkę do spania! Wybierz 2 rodzaje łusek zbóż, którymi wypełnimy Twoją poduszkę. To idealna opcja dla osób, które chciałyby mieć możliwość zmiany wypełnienia, np. łuska gryki latem a łuska prosa zimą - to najlepsze naszym zdaniem połączenie!
Rozmiar poduszki
EKO Torba bawełniana
Wypełnienie 1 strony
Wypełnienie 2 strony
Ilość

WŁAŚCIWOŚCI PODUSZKI Z ŁUSKAMI ZBÓŻ:

 • zapobiega nadmiernemu poceniu się skóry głowy - łuski tworzą wewnątrz poduszki przestrzeń, stwarzając najlepsze warunki do cyrkulacji powietrza - bawełna przekazuje wilgoć do wnętrza poduszki, gdzie wyparowuje,

 • wkład nie ubija się i nie traci objętości, a dzięki swojej elastyczności dostosowuje się do kształtu szyi oraz głowy, dzięki czemu podpiera kręgosłup we właściwej pozycji,

 • zapewnia delikatny masaż głowy i szyi redukując wszelkie naprężenia mogące mieć wpływ na ból głowy lub drętwienie rąk,

 • jest w 100% naturalna, 100% wegańska, ponieważ wykonana jest z czystej, niebielonej chemicznie bawełny, wypełniona naturalną łuską pochodzenia roślinnego,

 • może zapobiegać powstawaniu skoliozy kręgosłupa - wspiera kręgosłup w linii prostej, również podczas spania na boku,

 • zamek błyskawiczny umożliwia regulację grubości i wysokości poduszki, wymianę wkładu czy pranie materiału.

EKO Bawełniana torba (dodatkowa opcja)

Jeśli podobnie jak my, starasz się ograniczać plastik, wybierz opcję "EKO Torba bawełniana zamiast plastikowego worka" - wówczas Twoje nowe poduszki włożymy do torby wielorazowego użytku, którą później wykorzystasz na zakupy. Na tej opcji korzystają wszystkie strony: Ty - masz doskonałej jakości, grubą i pojemną torbę na zakupy, my - do produkcji toreb wykorzystujemy pozostałe po produkcji kawałki tkanin i produkujemy mniej śmieci i nasza planeta - do obiegu trafia mniej plastiku.

Torba wykonana jest z tego samego koloru materiału.

Aromaterapia w poduszce

Bezpośrednio do poduszki można wsypać zawartość woreczka z ziołami (do wyboru jako opcja na karcie produktu) lub wkropić kilka kropel naturalnego olejku eterycznego - olejki dostępne są u nas w dziale aromaterapia.Dlaczego warto wybrać NASZE poduszki:

Zostały dokładnie przebadane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - są atestowane.ATEST potwierdza, że nasze wyroby są zgodne z krajowymi i europejskimi normami w dziedzinie bezpieczeństwa - w żaden sposób nie wpłyną negatywnie na zdrowie ludzi i środowisko naturalne.


Posiadamy specjalny system oczyszczania łuski, aby pozbawić ją większości zanieczyszczeń, pozostałości zbóż oraz kurzu (kliknij na zdjęcie obok, aby powiększyć i zobaczyć różnicę!).

Wybieramy najlepszej jakości, grube i gęste tkaniny, które zatrzymują łuskę w środku i zapobiegają przedostawaniu się łuski oraz pozostałości pyłu na zewnątrz. Stawiamy na 100% bawełnę lub len, a nie tani poliester!
Materiał, z którego szyjemy wsypy posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który gwarantuje, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i chemikaliów
.


Posiadamy własną szwalnię, profesjonalny sprzęt krojczy, maszyny przemysłowe regularnie serwisowane przez mechaników. Szyjemy najlepszymi na rynku, sprawdzonymi grubymi nićmi, gwarantującymi trwałość szwów oraz ich odpowiednią gęstość. Wszywamy sprawdzone i wytrzymałe zamki aby jeszcze bardziej zwiększyć wytrzymałość całego produktu.


Starannie dobieramy dostawców
tkanin oraz łuski, gdyż od ich jakości zależy jakość końcowych produktów.

Każdy produkt posiada firmową metkę, wielojęzyczną etykietę informacyjną i jest zapakowany w folię ochronną. Gwarantuje to odpowiedni poziom higieny i zabezpiecza produkty przed zniszczeniem w czasie transportu.

Eliks Natural Sp. z o.o. to firma rodzinna założona w 2004 roku. W 100% z polskim kapitałem, która dba o godne warunki płacy i zatrudnienia. Wkład w powstawanie i testowanie naszych wyrobów ma cała rodzina (w tym seniorka rodu - ponad 80-letnia babcia!).

Co więcej - używamy na co dzień wyrobów, które sprzedajemy - lubimy wysoką jakość i taką przekazujemy w Twoje ręce!

JAK DBAĆ O PODUSZKĘ Z ŁUSKAMI ZBÓŻ, BY SŁUŻYŁA JAK NAJDŁUŻEJ?


Poduszka jest w 100% naturalna - zarówno powłoczka jak i wkład.

 • Nie należy narażać jej na zamoczenie - gdyby do tego doszło, należy ją jak najszybciej wysuszyć na słońcu lub na kaloryferze.

 • Do prania wsad w całości wysypać, poszewkę wsypową obrócić na lewą stronę, wytrzepać i w takiej postaci prać w letniej wodzie z dodatkiem detergentu - nie należy prać materiału wsypowego z łuską. Łuska gryki ma naturalny barwnik, który pod wpływem wody może zafarbować materiał.

 • Raz na jakiś czas (3-6 miesięcy) wystawić na działanie promieni słonecznych lub mrozu.

 • Zaleca się umieszczenie poduszki w powłoczce, aby maksymalnie zwiększyć higienę snu oraz ułatwić jej czyszczenie czy pranie. Sama wsypa jest ekonomicznym rozwiązaniem dla każdego kto ma dopasowane do wystroju wnętrza poszewki. Wystarczy umieścić w nich wsypki z łuską.

 • Bardzo dobrze zdają egzamin powłoczki w 100% wykonane z bawełny lub lnu, który ma dodatkowo właściwości antybakteryjne.

 • Z czasem, pod wpływem użytkowania, łuska kruszy się (co jest zjawiskiem naturalnym), dlatego zalecamy okresową jej wymianę co 2-3 lata.Nasze poduszki wypełnione są łuską z europejskich upraw. Prawdopodobnie tylko nasza łuska jest suszona, dokładnie oczyszczona i pozbawiona kurzu, a także przebadana przez NIZP (dawniej PZH).


Wyprodukowana w Polsce!

Kupując u nas wspierają Państwo Polskiego producenta!

WG-2511

No customer reviews for the moment.