Poduszka do spania z łuską PROSA

44,00 zł
Brutto

Poduszka wypełniona łuskami prosa doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, a przy tym jest niezwykle miękka i delikatna. Maleńkie łuseczki cichutko przemieszczają się wewnątrz poduszki, dzięki czemu osiągany jest efekt poduszki anatomicznej, a jednocześnie podczas układania głowy nie ma wyraźnie słyszalnego szelestu, jak przy wypełnieniu z łuski gryki. Wyjątkowość poduszek z łuski prosa polega na jej delikatności oraz niezwykłej miękkości i plastyczności.

Rozmiar poduszki
Ilość

Dlaczego warto wybrać poduszkę wypełnioną łuską prosa:

  1. proso, podobnie jak gryka uprawiana jest dla pełnowartościowych ziaren. Łuska jest produktem ubocznym procesu mielenia, często wykorzystywanym do wypełniania poduszek i materacy z uwagi na swoje właściwości;
  2. łuski prosa są bardzo sprężyste i lekkie, po położeniu głowy na poduszce nimi wypełnionej delikatnie zapada się ona wewnątrz i uzyskujemy efekt przytulnego, subtelnego otulenia;
  3. daje się odczuć jako naprawdę przyjemna i milutka, z uwagi na wielkość i charakterystykę malutkich ziaren prosa;
  4. w odróżnieniu od łuski gryki, a nawet orkiszu, poduszka wypełniona łuską prosa jest niezwykle cicha - szelest jest ledwo słyszalny, zarówno dla osoby śpiącej na poduszce, jak i śpiącej obok :)
  5. maleńkie łuseczki doskonale zatrzymują naturalne ciepło sprawiając, że sen jest jeszcze bardziej przytulny,
  6. delikatnie masuje głowę i szyję poprawiając krążenie i pomagając przy wzmożonym napięciu, bólach reumatycznych;
  7. dobrze przepuszcza powietrze i odprowadza wilgoć zmniejszając tym samym potliwość skóry głowy w czasie snu.

Nasze poduszki wypełnione są łuską gryki z europejskich upraw. Prawdopodobnie tylko nasza łuska jest suszona, dokładnie oczyszczona i pozbawiona kurzu, a także przebadana przez PZH.

Kupując u nas wspierają Państwo Polskiego 
producenta, a nie chińską fabrykę!

WG-0368

Specyficzne kody

ean13
5904012753709

No customer reviews for the moment.