Poduszka profilowana z łuską gryki

59,00 zł
Brutto

Specjalnie wyprofilowana poduszka do spania doskonale wspiera kręgosłup w prawidłowej pozycji podczas snu, zapewniając zdrowy sen bez porannych bóli karku. Wymiary poduszki ok. 30x50 cm.

Zewnętrzna poszewka
EKO Torba bawełniana
Ilość


Poduszka do spania z łuską gryki firmy ELIKS  posiada aktualne Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie (F.FB.60412.69.2022, ważne do 24.05.2025

Poduszka jest wypełniona oczyszczoną i pozbawioną kurzu łuską gryki. Specjalna, piramidkowa budowa łusek sprawia, że powietrze swobodnie przepływa przez poduszkę, dzięki czemu Twoja skóra może cały czas oddychać i nie poci się nadmiernie kiedy śpisz.

Wyprofilowany kształt poduszki pasuje do anatomicznej budowy głowy i karku. Specjalne kanaliki wewnątrz poduszki gwarantują utrzymanie jej prawidłowego kształtu przez całą noc. Dzięki temu poduszka jeszcze lepiej wspiera odcinek szyjny kiedy Ty śpisz. Dodatkowo łuski gryki mogą swobodnie przemieszczać się w poduszce, dopasowując się do ułożenia Twojej głowy. Co istotne, poduszka wykonana jest z wysokiej jakości 100% bawełny, która nie blokuje przepływu powietrza, jak to bywa w tańszych i gorszej jakości materiałach. Te trzy cechy sprawiają, że sen jest zdrowy, naturalny i głęboki, a Ty budzisz się rano wypoczęta/wypoczęty.

Zalety poduszki gryczanej:

  • - jest antyalergiczna,
  • - zapewnia delikatny masaż głowy i szyi, dzięki czemu łatwiej pozbywamy się stresu i zmęczenia,
  • - wspiera kręgosłup w prawidłowej pozycji,
  • - jest w 100% naturalna i ekologiczna,
  • - zapobiega bólom głowy, bólom szyi i karku oraz zaburzeniom snu,
  • - ponieważ sen jest bardziej komfortowy, jest także głębszy i lepszej jakości,
  • - łuski w kształcie piramidek umożliwiają dobry przepływ powietrza i zapobiegają poceniu się skóry głowy,
  • - łuski gryki są bardzo elastyczne, dzięki czemu doskonale dopasowują się do pozycji leżącego i nie powodują stałych nacisków,
  • - posiada wszyty zamek błyskawiczny, dzięki czemu można dopasować ilość wypełnienia do własnych potrzeb oraz bez problemu można wysypać łuskę i wyprać powłoczkę,
  • - nie wymaga specjalnego traktowania: powłoczkę można prać, a wypełnienie odświeżać przez wystawienie na promienie słoneczne.


Nasze poduszki są w całości produkowane w Polsce, wypełnione są polską łuską gryki, która jest dokładnie oczyszczona gwarantując tym samym wysoką jakość produktu.

Poduszka posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

WG-0341

No customer reviews for the moment.