Poduszka do siedzenia przeszywana z łuską gryki

44,50 zł
Brutto

Poduszka do siedzenia wypełniona łuską gryczaną znacznie poprawia komfort siedzenia. Niezależne komory zapewniają dobre rozłożenie wagi i nacisku oraz zapobiegają powstawaniu odleżyn. Łuska gryki działa przeciwodparzeniowo, nie nagrzewa się, zapewnia optymalny przepływ powietrza. Jest antyalergiczna i ładnie pachnie.
Wymiary: 40x40cm

Kolor
EKO Torba bawełniana
Ilość


Poduszka do siedzenia z łuską gryki firmy ELIKS posiada aktualne Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie (B-BŻ-6071-0100/19/C, ważne do 2022-05-30).

Poduszka jest wypełniona oczyszczoną i pozbawioną kurzu łuską gryki. To ekologiczny sposób na zdrowe i komfortowe siedzenie w domu, miejscu pracy czy samochodzie.
Łuska gryki dzięki swojemu piramidowemu kształtowi zapewnia delikatny masaż podczas siedzenia. Pomiędzy łuskami znajduje się trochę wolnej przestrzeni, co sprawia, że powietrze może swobodnie przepływać, a skóra ciała nie poci się nadmiernie.

Poduszka została uszyta z grubej, mocnej, niebielonej bawełny 100%.

Zalety gryczanej poduszki do siedzenia:

  • sprawia, że siedzenie jest bardziej komfortowe
  • zapewnia delikatny masaż podczas siedzenia
  • skóra może cały czas oddychać, co zapobiega powstawaniu odleżyn
  • może być używana w domu, pracy czy podróży
  • jest w 100% naturalna i ekologiczna
  • ładnie pachnie
  • łuski gryki mają piramidkowy kształt, dzięki czemu zapewniają dobry przepływ powietrza. Zapobiega to poceniu się
  • jest ciepła zimą i chłodna latem zapewniając tym samym maksymalny komfort siedzenia, bez względu na temperaturę otoczenia,
  • wymiary: ok. 40x40cm.

Nasze poduszki wypełnione są dokładnie oczyszczoną, pełną łuską gryki gwarantując tym samym wysoką jakość produktu. 

Ziele gryki stosowane jest w celach leczniczych. Sama łuska zawiera witaminę P (rutyna), kwasy organiczne i sole mineralne.

EKO Bawełniana torba (dodatkowa opcja)

Jeśli podobnie jak my, starasz się ograniczać plastik, wybierz opcję "EKO Torba bawełniana zamiast plastikowego worka" - wówczas Twoją nową poduszkę włożymy do torby wielorazowego użytku, którą później wykorzystasz na zakupy lub do przenoszenia poduszki. Na tej opcji korzystają wszystkie strony: Ty - masz doskonałej jakości, grubą i pojemną torbę na zakupy, my - do produkcji toreb wykorzystujemy pozostałe po produkcji kawałki tkanin i produkujemy mniej śmieci i nasza planeta - do obiegu trafia mniej plastiku.

Torba wykonana jest z tego samego koloru materiału.
Tylko torba w kolorze kremowym posiada haft "eliks".

Wyprodukowana w Polsce!

Kupując u nas wspierają Państwo Polskiego producenta!

WG-0310

No customer reviews for the moment.