Zafu ze zdejmowanym pokrowcem

89,00 zł
Brutto

Poduszka do medytacji zafu z zewnętrznym, zdejmowanym do prania pokrowcem zapinanym na zamek. Wypełnione łuską gryki, która zapewnia dobre i stabilne podparcie kręgosłupa w czasie siedzenia. Pokrowiec i wewnętrzna poduszka wykonane są z tkaniny bawełnianej o gramaturze 285g/m2. Wymiary poduszki wynoszą około: 35x13cm.

Kolor
Dodatkowy pokrowiec na zmianę
EKO Torba bawełniana
Ilość

nizp-pzh-atest.png

Zafu do medytacji z dodatkowym pokrowcem firmy Eliks Natural posiada aktualne Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Zafu to okrągła poduszka do siedzenia o wymiarach ok. 35x13 cm. Wykorzystywana jest przede wszystkim do medytacji w pozycjach siedzących.
Zafu z dodatkowym pokrowcem polecane jest, ze względów higienicznych, szczególnie osobom, które intensywniej korzystają z poduszki.

Pozwala stabilniej siedzieć ze skrzyżowanymi nogami. Unosi pośladki, dzięki czemu kolana mogą dotykać podłoża, a to z kolei zapewnia właściwą dla medytacji pozycję, stwarzając warunki do utrzymywania naturalnej krzywizny kręgosłupa.

Zafu można z powodzeniem wykorzystywać do siedzenia na podłodze w siadzie skrzyżnym lub przy stole w stylu japońskim. Łuska gryki, dzięki swoim właściwościom, doskonale izoluje od podłoża i zapewnia cyrkulację powietrza. Poduszka dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, przez co zwiększa komfort siedzenia i nie powoduje bólu.

Główne cechy zafu z dodatkowym pokrowcem:

  • Wymiary około 35 x 13 cm (w zależności od obciążenia)
  • Wypełnienie > 2 kg
  • zawiera profesjonalnie przygotowaną i dokładnie oczyszczoną łuskę gryki
  • materiał 100% gruba tkanina bawełniana (285 gr/m2) odporna na przetarcia i przedostawanie się pyłu
  • dodatkowy pokrowiec na poduszkę pozwala utrzymać ją w czystości - można zdjąć ją do prania w przypadku zabrudzenia
  • posiada uchwyt ułatwiający przenoszenie
  • Wyprodukowana w Polsce

Regulacja wysokości


Wszystkie poduszki sypiemy "do pełna", tak by każdy mógł dopasować jej wysokość do swoich preferencji. Mniej zaawansowani praktycy medytacji preferują zwykle większą ilość, zaawansowani mniejszą. Dzięki wszytemu suwakowi można samodzielnie regulować wysokość i twardość zafu.

EKO Bawełniana torba (dodatkowa opcja)


Jeśli podobnie jak my, starasz się ograniczać plastik, wybierz opcję "EKO Torba bawełniana zamiast plastikowego worka" - wówczas Twoje nowe zafu włożymy do torby wielorazowego użytku, którą później wykorzystasz na zakupy lub do przenoszenia zafu. Na tej opcji korzystają wszystkie strony: Ty - masz doskonałej jakości, grubą i pojemną torbę na zakupy, my - do produkcji toreb wykorzystujemy pozostałe po produkcji kawałki tkanin i produkujemy mniej śmieci i nasza planeta - do obiegu trafia mniej plastiku.

Torba wykonana jest z tego samego koloru materiału.

Tylko torba do zafu lnianego jest kremowa i posiada haft "eliks".

Dlaczego warto kupić zafu w naszym sklepie?

Mamy blisko 10 lat doświadczenia w produkcji zafu w Polsce. Naszymi klientami są praktycy indywidualni ale także ośrodki medytacyjne, szkoły jogi i właściciele marek sprzedający je pod swoją nazwą, od których uzyskujemy informacje zwrotne i konsultujemy jakość i praktyczność wykonania. Dzięki temu możemy mówić o najwyższej jakości produkcie.

Nasze produkty zostały dostrzeżone także przez klientów zagranicznych. Od wielu lat produkt eksportujemy do Niemiec, Norwegii, Francji, Hiszpanii i Szwecji. Kupując u nas wspierasz polskiego producenta, który dba o godne warunki zatrudnienia i płacy, a nie chińską fabrykę!

WG-0816

No customer reviews for the moment.