Bolster - poduszka do jogi z naturalnego lnu

98,00 zł
Brutto

Bolster - wałek o prostokątnym kształcie poszewki wykorzystany  jest w pozycjach relaksacyjnych pod kręgosłupem. Dzięki podparciu pozwala zredukować napięcie mięśni pleców w odcinku lędźwiowym i piersiowym. Niezastąpiony w ćwiczeniach i profilaktyce kręgosłupa!

Ilość

Bolster jest wypełniony łuską gryki. Dzięki nieregularnej budowie łusek cały czas występuje wzajemne ich przemieszczanie i przesuwanie. Powoduje to ciągły przepływ powietrza przez wypełnienie. Stała wentylacja bolstera utrzymuje go świeżym, a skórze pozwala oddychać, przez co nie poci się ona nadmiernie. 

Gryka dostosowuje się do kształtu głowy i szyi oraz kręgosłupa . Po krótkiej chwili poduszka tworzy pewne i wygodne wsparcie dla karku. Pozwala to na relaksację ciągle napiętych mięśni. 

Bolster posiada wszyty zamek błyskawiczny dzięki czemu można dostosować ilość łuski w poduszce do indywidualnych preferencji. Niektórzy ludzie lubią bolster pełny, inni wolą bardziej miękki i niższy. 

Bolstery dostępne są w rozmiarze: 70x23x10 cm.

Zestaw zawiera bolster oraz dodatkową zdejmowaną poszewkę, dzięki czemu można go szybko i wygodnie odświeżyć. Wewnętrzna poszewka wykonana jest ze 100% bawełny, zewnętrzna z tkaniny lnianej.

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password