Zafu - lniana pufa do medytacji z łuską gryki


59,90 zł
Brutto

Zafu to pufa do medytacji wykorzystywana także jako poduszka do siedzenia. Wypełniona oczyszczoną i odpyloną łuską gryki, zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa i dobrą izolacją od podłoża. Wykonana z grubego naturalnego lnu nie poddawanego obróbce chemicznej. Wymiary zafu : średnica około 40cm, wysokość około 16cm.

Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Zafu do medytacji z łuską gryki firmy ELIKS posiada aktualne Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie (B-BŻ-6071-0100/19/C, ważne do 2022-05-31).

Poduszki wypełnione łuską gryki przywędrowały do nas z Japonii. Zapewniają prawidłowe ułożenie układu mięśniowego, zabezpieczają przed powstawaniem przeciążeń wynikających z nieprawidłowej pozycji podczas snu i odpoczynku.

Zafu to okrągła poduszka do siedzenia wykorzystywana do medytacji. Pozwala stabilniej siedzieć ze skrzyżowanymi nogami. Unosi pośladki, powodując naturalne oparcie kolan o podłoże, a to z kolei zapewnia właściwą dla medytacji pozycję.

Można ją jednak także z powodzeniem wykorzystywać po prostu do siedzenia. Łuska gryki, dzięki swoim właściwościom doskonale izoluje od zimnego podłoża. Dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, przez co zwiększa komfort siedzenia i nie powoduje bólu.

 

Zalety poduszki:

  • poduszka zafu wypełniona 3 kg łuski gryki
  • poduszka wykonana jest ze 100% naturalnego lnu
  • z boku posiada uchwyt ułatwiający przenoszenie 
  • wymiary: ok. 40x16cm

 

Wyprodukowane w Polsce. Kupując u nas wspierasz Polskiego producenta, a nie chińską fabrykę!

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password