Zafu "Rafa koralowa" żółta - poduszka do medytacji

79,00 zł
Brutto
Limitowana edycja! Poduszka do medytacji zafu w limitowanym wzorze z rafą koralową.

Wymiary: średnica około 35cm, wysokość około 13cm.
Ilość

nizp-pzh-atest.png

Zafu do medytacji z łuską gryki firmy Eliks Natural posiada aktualne Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Zafu to okrągła poduszka do siedzenia o wymiarach ok. 35x13 cm. Wykorzystywana jest przede wszystkim do medytacji. Popularna wśród osób praktykujących "zazen".

Pozwala stabilniej siedzieć ze skrzyżowanymi nogami. Unosi pośladki, dzięki czemu kolana mogą dotykać podłoża, a to z kolei zapewnia właściwą dla medytacji pozycję. Taka pozycja wspiera także naturalną krzywiznę kręgosłupa.

Zafu można z powodzeniem wykorzystywać do siedzenia na podłodze w siadzie skrzyżnym. Łuska gryki, dzięki swoim właściwościom, doskonale izoluje od podłoża i zapewnia cyrkulację powietrza. Poduszka dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, przez co zwiększa komfort siedzenia i nie powoduje bólu.

Główne cechy poduszki:

  • wymiary około 35 x 13 cm (w zależności od obciążenia)
  • wypełnienie > 2 kg
  • zawiera profesjonalnie przygotowaną i dokładnie oczyszczoną łuskę gryki
  • materiał 100% gruba, wysokiej jakości tkanina bawełniana (280 gr/m2) odporna na przetarcia i przedostawanie się pyłu
  • posiada uchwyt ułatwiający przenoszenie
  • wyprodukowana w Polsce

Regulacja wysokości

Wszystkie poduszki sypiemy "do pełna", tak by każdy mógł dopasować jej wysokość do swoich preferencji. Mniej zaawansowani praktycy medytacji preferują zwykle większą ilość, zaawansowani mniejszą. Dzięki wszytemu suwakowi można samodzielnie regulować wysokość i twardość zafu.

Potrzebujesz większej poduszki?

Podstawowa wersja zafu ma wymiary około 35x15 cm, co w zależności od ilości wypełnienia może się zmieniać ze względu na wszyte zakładki, które "pracują" w zależności od obciążenia.

Wiemy, że osoby o większych gabarytach mogą potrzebować stabilniejszego (szerszego) podparcia. To nie problem. Napisz do nas przez formularz kontaktowy i zapytaj o większe zafu - na zamówienie szyjemy zafu o średnicy 40 cm.


Dlaczego warto kupić zafu w naszym sklepie?

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w produkcji zafu w Polsce. Naszymi klientami są praktycy indywidualni ale także ośrodki medytacyjne, szkoły jogi i właściciele marek sprzedający je pod swoją nazwą, od których uzyskujemy informacje zwrotne i konsultujemy jakość i praktyczność wykonania. Dzięki temu możemy mówić o najwyższej jakości produkcie.

Nasze produkty zostały dostrzeżone także przez klientów zagranicznych. Od wielu lat produkt eksportujemy do Niemiec, Norwegii, Francji, Hiszpanii i Szwecji.

Kupując u nas wspierasz polskiego producenta, który dba o godne warunki zatrudnienia i płacy, a nie chińską fabrykę!

WG-0736

No customer reviews for the moment.

Zobacz także