Zafu - poduszka do medytacji "Ocean"

50,00 zł
Brutto

Zafu to poduszka do medytacji. Polecana dla początkujących i zaawansowanych praktyków. Wykorzystywana także jako zwykła poduszka do siedzenia, tzw. "puf".

Wykonana z pozostałych po produkcji kawałków tkanin i taśm suwakowych. Dzięki temu, powstała piękna, unikalna poduszka, która w dodatku jest produktem z recyklingu :) Posiadamy ograniczoną liczbę tych poduszek, jest to seria limitowana, szyta w miarę dostępności odpowiednich skrawków tkanin.

W przypadku wybrania torby, dołączamy ją w kolorze naturalnej, niebielonej bawełny.

EKO Torba bawełniana
Ilość

nizp-pzh-atest.png

Zafu do medytacji z łuską gryki firmy Eliks Natural posiada aktualne Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Zafu to okrągła poduszka do siedzenia o wymiarach ok. 35x13 cm. Wykorzystywana jest przede wszystkim do medytacji. Popularna wśród osób praktykujących "zazen".

Pozwala stabilniej siedzieć ze skrzyżowanymi nogami. Unosi pośladki, dzięki czemu kolana mogą dotykać podłoża, a to z kolei zapewnia właściwą dla medytacji pozycję. Taka pozycja wspiera także naturalną krzywiznę kręgosłupa.

Zafu można z powodzeniem wykorzystywać do siedzenia na podłodze w siadzie skrzyżnym. Łuska gryki, dzięki swoim właściwościom, doskonale izoluje od podłoża i zapewnia cyrkulację powietrza. Poduszka dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, przez co zwiększa komfort siedzenia i nie powoduje bólu.

Główne cechy poduszki:

  • Wymiary około 35 x 13 cm (w zależności od obciążenia)
  • Wypełnienie > 2 kg
  • zawiera profesjonalnie przygotowaną i dokładnie oczyszczoną łuskę gryki
  • materiał 100% gruba tkanina bawełniana (280 gr/m2) odporna na przetarcia i przedostawanie się pyłu
  • posiada uchwyt ułatwiający przenoszenie
  • Wyprodukowana w Polsce

Regulacja wysokości


Wszystkie poduszki sypiemy "do pełna", tak by każdy mógł dopasować jej wysokość do swoich preferencji. Mniej zaawansowani praktycy medytacji preferują zwykle większą ilość, zaawansowani mniejszą. Dzięki wszytemu suwakowi można samodzielnie regulować wysokość i twardość zafu.

Dlaczego warto kupić zafu w naszym sklepie?

Mamy blisko 10 lat doświadczenia w produkcji zafu w Polsce. Naszymi klientami są praktycy indywidualni ale także ośrodki medytacyjne, szkoły jogi i właściciele marek sprzedający je pod swoją nazwą, od których uzyskujemy informacje zwrotne i konsultujemy jakość i praktyczność wykonania. Dzięki temu możemy mówić o najwyższej jakości produkcie.

Nasze produkty zostały dostrzeżone także przez klientów zagranicznych. Od wielu lat produkt eksportujemy do Niemiec, Norwegii, Francji, Hiszpanii i Szwecji. Kupując u nas wspierasz polskiego producenta, który dba o godne warunki zatrudnienia i płacy, a nie chińską fabrykę!

WG-1220

No customer reviews for the moment.