Poduszka przeszywana do siedzenia z bawełnianym pokrowcem

65,00 zł
Brutto

Poduszka do siedzenia wypełniona łuską gryczaną znacznie poprawia komfort siedzenia. Wykonana z grubej bawełny w kolorze naturalnym. Pokrowiec uszyty jest z wysokiej jakości, grubej i wytrzymałej tkaniny bawełnianej. Niezależne komory zapewniają dobre rozłożenie wagi i nacisku oraz zapobiegają powstawaniu odleżyn. Łuska gryki działa przeciwodparzeniowo, nie nagrzewa się, zapewnia optymalny przepływ powietrza.
Wymiary: 40x40 cm.

Kolor
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie


Poduszka do siedzenia z łuską gryki firmy ELIKS posiada aktualne Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie (B-BŻ-6071-0100/19/C, ważne do 2022-05-30

Poduszka jest wypełniona oczyszczoną i pozbawioną kurzu łuską gryki. To sposób na zdrowe i komfortowe siedzenie w domu, miejscu pracy czy samochodzie. Łuska gryki dzięki swojemu piramidowemu kształtowi zapewnia delikatny masaż podczas siedzenia. Pomiędzy łuskami znajduje się trochę wolnej przestrzeni, co sprawia, że powoduje przepływ powietrza i zapobiega poceniu się ciała.

Poduszka została uszyta z grubej, mocnej,100% bawełny. Pokrowiec wykonany jest z tkaniny lnianej, można go łatwo zdjąć i odświeżyć.

Zamek zastosowany w poduszce umożliwia okresową wymianę łuski lub jej ewentualne uzupełnianie lub odsypywanie w zależności od upodobań.

Zalety gryczanej poduszki do siedzenia:

- sprawia, że siedzenie jest bardziej komfortowe

- zapewnia delikatny masaż podczas siedzenia

- zapobiega powstawaniu odleżyn

- może być używana w domu, pracy czy podróży

- jest w 100% naturalna

- łuski gryki mają piramidkowy kształt, dzięki czemu zapewniają dobry przepływ powietrza. Zapobiega to poceniu się

- jest ciepła zimą i chłodna latem zapewniając tym samym maksymalny komfort siedzenia, bez względu na temperaturę otoczenia.

Nasze poduszki wypełnione są polską łuską gryki, która jest dokładnie oczyszczona gwarantując tym samym wysoką jakość produktu. 

Ziele gryki stosowane jest w celach leczniczych. Sama łuska zawiera witaminę P (rutyna), kwasy organiczne i sole mineralne.

Więcej o właściwości łuski gryki można poczytać w artykule informacyjnym klikając tutaj

Kupując u nas wspierają Państwo Polskiego producenta, a nie chińską fabrykę! Wyprodukowana w Polsce!

No customer reviews for the moment.