Poduszka do siedzenia z łuską gryki przeszywana - len

49,50 zł
Brutto

Poduszka do siedzenia uszyta z lnianej grubej tkaniny wypełniona jest łuską gryczaną. Tego rodzaju poduszki znacznie poprawiają komfort siedzenia. Komory poduszki zapewniają dobre równomierne wagi i nacisku przeciwdziałają tworzeniu się odleżyn. Łuska gryki nie nagrzewa się i dodatkowo zapewnia optymalny przepływ powietrza. Jest antyalergiczna i ładnie pachnie.

Ilość


Poduszka do siedzenia z łuską gryki firmy ELIKS posiada aktualne Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie (H-HŻ-6071-0032/16/C, ważne do 2019-03-23).

Poduszka jest wypełniona dokładnie oczyszczoną, pozbawioną kurzu i zanieczyszczeń łuską gryki. To ekologiczne rozwiązanie na zdrowe i komfortowe siedzenie w domu, pracy czy podróży. Łuska gryki ma piramidkowy kształt, który zapewnia delikatny masaż podczas siedzenia. Dodatkowo umożliwia to swobodny przepływ powietrza przez poduszkę, dzięki temu nasza skóra również może swobodnie oddychać i nie pocie się nadmiernie podczas siedzenia. 

Jest to idealne rozwiązanie szczególnie w ciepłe, letnie dni. Kiedy siedzenie nie zawsze jest komfortowe.

Poduszka została uszyta z grubej, mocnej naturalnej tkaniny lnianej, dzięki temu jest jednocześnie w 100% naturalna oraz solidna i mocna.

Tkanina lniana jest naturalna, więc nie stanowi bariery dla powietrza, jak to często bywa w gorszej jakości, tańszych produktach, do produkcji których użyte zostały sztuczne materiały.

Zalety gryczanej poduszki do siedzenia:

- siedzenie na niej jest bardziej komfortowe

- delikatnie masuje podczas siedzenia

- jest przeciwodleżynowa

- może być używana w domu, podczas pracy pracy czy jazdy samochodem

- jest w 100% naturalna i ekologiczna

- ładnie pachnie

- łuski gryki mają piramidkowy kształt, dzięki czemu zapewniają dobry przepływ powietrza, a to zapobiega to poceniu się

- jest ciepła zimą i chłodna latem zapewniając tym samym maksymalny komfort siedzenia, bez względu na temperaturę otoczenia.

Wymiary: ok. 40x40cm

Nasze poduszki wypełnione są polską łuską gryki, która jest dokładnie oczyszczona gwarantując tym samym wysoką jakość produktu.


Ziele gryki stosowane jest w celach leczniczych. Sama łuska zawiera witaminę P (rutyna), kwasy organiczne i sole mineralne.

Więcej o właściwości łuski gryki można poczytać w artykule informacyjnym klikając tutaj

Wyprodukowana w Polsce!

Kupując u nas wspierają Państwo Polskiego producenta, a nie chińską fabrykę!

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password