Zestaw do medytacji zafu gryczane + miękka, bawełniana mata

189,00 zł
184,00 zł Zniżka 5,00 zł
Brutto

Komfortowy zestaw do medytacji składający się z poduszki do medytacji zafu oraz miękkiej maty do medytacji zabuton wypełnionej włókniną bawełnianą. To idealna propozycja niezbędna przy krótkich i długich sesjach medytacyjnych. Teraz dostępne w nowych, przepięknych kolorach.

Kolor
Rozmiar
Ilość

Zafu to okrągła poduszka do siedzenia o wymiarach ok. 35x13 cm. Wykorzystywana jest przede wszystkim do medytacji. Popularna wśród osób praktykujących "zazen".

Pozwala stabilniej siedzieć ze skrzyżowanymi nogami. Unosi pośladki, dzięki czemu kolana mogą dotykać podłoża, a to z kolei zapewnia właściwą dla medytacji pozycję. Taka pozycja wspiera także naturalną krzywiznę kręgosłupa.

Zafu można z powodzeniem wykorzystywać do siedzenia na podłodze w siadzie skrzyżnym. Łuska gryki, dzięki swoim właściwościom, doskonale izoluje od podłoża i zapewnia cyrkulację powietrza. Poduszka dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, przez co zwiększa komfort siedzenia i nie powoduje bólu.

Główne cechy poduszki:

 • Wymiary około 35 x 15 cm (w zależności od obciążenia)
 • Wypełnienie ok. 2 kg
 • zawiera profesjonalnie przygotowaną i dokładnie oczyszczoną łuskę gryki
 • materiał 100% gruba tkanina bawełniana (280 gr/m2) odporna na przetarcia i przedostawanie się pyłu
 • posiada uchwyt ułatwiający przenoszenie
 • Wyprodukowana w Polsce

Regulacja wysokości

Wszystkie poduszki sypiemy "do pełna", tak by każdy mógł dopasować jej wysokość do swoich preferencji. Mniej zaawansowani praktycy medytacji preferują zwykle większą ilość, zaawansowani mniejszą. Dzięki wszytemu suwakowi można samodzielnie regulować wysokość i twardość zafu.

Miękka mata do medytacji - pasuje do wszystkich naszych standardowych poduszek do medytacji.

 • Komfortowa mata do medytacji zabuton wypełniona włókniną bawełnianą z recyklingu
 • 8cm grubości zapewnia odpowiednią amortyzację dla ciała, niezbędną przy długich sesjach medytacyjnych
 • Zarówno mata, jak i pokrowiec wykonane są z gęsto tkanej tkaniny bawełnianej,
 • Wymiary: 90x70x8cm, waga 1,6kg
 • idealna w połączeniu z poduszką zafu.

Bardzo komfortowa mata do medytacji o wymiarach 90x70x8cm i wadze około 1,6 kg. Dzięki swojej grubości zapewnia odpowiednią amortyzację dla ciała, niezbędną przy długich sesjach medytacyjnych. Posiada zewnętrzny ściągany pokrowiec wykonany z bawełny i miękkie wypełnienie z włókniny bawełnianej pochodzącej z recyklingu.

Dobrze sprawdza się w długich sesjach medytacji i izoluje od zimnego podłoża. Zajmuje niewiele miejsca, ale jednocześnie jest na tyle duża, że wygodna podczas wszystkich pozycji siedzących ze skrzyżowanymi nogami.

Wytrzymała i trwała

Mata wykonana jest z wytrzymałej bawełny i wypełniona miękką włókniną. To sprawia, że jest bardzo dobrym wyborem do codziennej praktyki medytacji.

WG-0583/WG-0726

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password