Zafu z dodatkowym pokrowcem

86,00 zł
Brutto

Poduszka do medytacji zafu z zewnętrznym, zdejmowanym do prania pokrowcem zapinanym na zamek. Wypełnione łuską gryki, która zapewnia dobre i stabilne podparcie kręgosłupa w czasie siedzenia. Pokrowiec i wewnętrzna poduszka wykonane są z tkaniny bawełnianej o gramaturze 285g/m2. Wymiary poduszki: 36x16cm.

Kolor
Ilość


Zafu do medytacji z łuską gryki firmy ELIKS posiada aktualne Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie (B-BŻ-6071-0100/19/C, ważne do 2022-05-30). 

Poduszki wypełnione łuską gryki przywędrowały do nas z Japonii. Zapewniają prawidłowe ułożenie układu mięśniowego, zabezpieczają przed powstawaniem przeciążeń wynikających z nieprawidłowej pozycji podczas snu i odpoczynku.

Zafu to okrągła poduszka do siedzenia wykorzystywana do medytacji. Pozwala stabilniej siedzieć ze skrzyżowanymi nogami. Unosi pośladki, powodując naturalne oparcie kolan o podłoże, a to z kolei zapewnia właściwą dla medytacji pozycję.

Można ją jednak także z powodzeniem wykorzystywać po prostu do siedzenia. Łuska gryki, dzięki swoim właściwościom doskonale izoluje od zimnego podłoża. Dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, przez co zwiększa komfort siedzenia i nie powoduje bólu.

 

Zalety poduszki:

  • wymiar 36x16cm optymalny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych
  • wypełniona około 3 kg łuski gryki
  • poduszka wykonana jest ze 100% bawełny z zewnętrznym zdejmowanym pokrowcem w kolorze do wyboru
  • pokrowiec posiada wszyty zamek, estetycznie wykończony i dający efekt dobrze wykonanego produktu
  • wszystkie nasze poduszki do siedzenia i wałki napełnione są obficie łuską gryczaną z uwagi na naturalną tendencję łuski do zbijania się a także minimalną rozciągliwość materiału. Nasze poduszki nigdy nie są "za miękkie" i "za niskie".
  • wszyty w poduszkę zamek umożliwia dosypanie lub odsypanie łuski gryki, w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań
  • z boku posiada gruby na 5cm uchwyt ułatwiający przenoszenie.
WG-0728/WG-0640

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password