Produkt został dodany do Twojego koszyka
  (32) 445 31 32 w godz. 9:00-15:00
Poduszka z łuską gryki, orkiszu czy prosa?
Czasem otrzymujemy od Was pytanie, jaki rodzaj wypełnienia dla swojej poduszki wybrać. Jest łuska gryki, orkiszu, prosa... Czym się różnią, jakie mają właściwości i która jest najlepsza?

Naturalny kapok - włókno kapokowe

Posted by
Naturalny kapok - włókno kapokowe
Kapok to naturalne włókno pochodzące z drzewa kapokowego. Choć głównie znany jest z wykorzystania do produkcji kamizelek ratukowych to ma również bardzo szerokie zastosowanie w produkcji poduszek i materacy do spania oraz poduszek do medytacji.

Nowość! Poduszki z łuską prosa

Posted by
Nowość! Poduszki z łuską prosa
Do tej pory podstawą naszej działalności była łuska gryki, a ostatnio coraz większą rolę odgrywa również orkisz i kapok. Idąc jednak za potrzebą ciągłego udoskonalania naszych produktów poszerzamy ofertę o... poduszki wypełnione łuską prosa!
Jak poduszka z dziurą pomaga przy hemoroidach?
Kiedy cierpisz z powodu hemoroidów, nawet najprostsza czynność, jaką jest siedzenie może być nie lada wyzwaniem. Leki lekami, ale jak ulżyć sobie do momentu, gdy zadziałają i choroba zacznie się cofać?
Materac z łuską gryki - opinie klientów
Co jakiś czas przeprowadzamy wśród klientów krótkie ankiety na temat tego, jak nasze produkty na nich działają. Przedstawiamy wyniki najnowszej z nich!
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)